Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0