Movies
Ratings
327
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0