Titles you rated
Deja VuRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0