Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
White NightRated ★ 2.5
Le ChefRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0