Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
First ManRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Mortadelo and Filemon: Mission ImplausibleRated ★ 1.0
MinionsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0