Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 2.0