Titles you rated
Champagne ProblemsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
MaRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Brad's StatusRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0