Movies
Ratings
61
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
PredatorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0