Movies
Ratings
38
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0