Titles you rated
Broken RageRated ★ 2.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Okiku and the WorldRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Branded to KillRated ★ 3.0
A Colt Is My PassportRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
SteveRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Zu: Warriors from the Magic MountainRated ★ 2.5
Eleven SamuraiRated ★ 3.5
Cops vs. ThugsRated ★ 3.0
Death at an Old MansionRated ★ 3.0
The HutRated ★ 3.5