Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
Lupin the Third: From Russia with LoveRated ★ 3.0
Lupin III: Da Capo of Love - Fujiko's Unlucky DaysRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Elusive FogRated ★ 2.5
Lupin the III: Another PageRated ★ 2.5
Lupin the Third: Voyage to DangerRated ★ 2.5
Lupin the Third: Alcatraz ConnectionRated ★ 2.5
Lupin the Third: Episode 0: First ContactRated ★ 3.0
Lupin the Third: Operation: Return the TreasureRated ★ 2.5
Lupin the Third: Italian GameRated ★ 2.5
Lupin the Third: Return of the MagicianRated ★ 2.5
Lupin the Third: Angel TacticsRated ★ 2.5
Lupin the Third: Seven Days RhapsodyRated ★ 2.5
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 2.5
LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 3.0
Lupin the Third: Steal Napoleon's Dictionary!Rated ★ 3.0
Lupin the Third: Blood Seal - Eternal MermaidRated ★ 2.5