Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- 모토카레Rated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 4.0
Shotgun MarriageRated ★ 4.5
Addicted To MysteryRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0