Titles you rated
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
HancockRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 1.0
Blade IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0