Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0- Withstanding and ExistingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5