Series
Ratings
42
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
The PlaylistRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
DevsRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0