Series
Ratings
202
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
The LetdownRated ★ 3.0
The LetdownRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
AbyssRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 4.0