Series
Ratings
37
Game of ThronesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0