Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0