Movies
Ratings
200
SearchingRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
AmyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0