Movies
Ratings
1006
San AndreasRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Marvel One-Shot: Item 47Rated ★ 5.0