Movies
Ratings
981
Poor ThingsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0