Movies
Ratings
718
The Nut JobRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0