Movies
Ratings
1089
Good NewsRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Night on the Galactic RailroadRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0