Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0- 퇴마록Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0