Titles you rated
Marley & MeRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
A Good YearRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 2.0