Titles you rated
Paris Can WaitRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0