Movies
Ratings
285
Junk StoryRated ★ 5.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Orion and the DarkRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Welcome to This HouseRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 2.5
The HoursRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
paraparamita!Rated ★ 3.0- Dummy: No Way OutRated ★ 3.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MaRated ★ 1.0