Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5