Titles you rated
TunnelRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 1.5
One the WomanRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
The CursedRated ★ 2.5
Children of NobodyRated ★ 3.5