Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 1.0
The GuestRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
The InvasionRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0