Series
Ratings
20
Oshi no KoRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5