Titles you rated
KingdomRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5