Titles you rated
The Iron GiantRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0