Movies
Ratings
249
DelicacyRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
It BoyRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5