Movies
Ratings
379
EquilibriumRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5