Movies
Ratings
49
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Mr. IdolRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0