Series
Ratings
605- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
I'll Take the Trip for YouRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Haunted PalaceRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Story of Pearl GirlRated ★ 3.5
Love Like the GalaxyRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5