Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5