Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 5.0- Izakaya BottakuriRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0