Movies
Ratings
432
Ninja AssassinRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5