Titles you rated
Love, LiesRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Ghost ShipRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0