Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 1.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0