Series
Ratings
14
My MisterRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0