Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0