Titles you rated
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Deepest BreathRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
BezosRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The CaptainRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0