Titles you rated
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 2.0