Titles you rated
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0