Titles you rated
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0