Movies
Ratings
110
SnowpiercerRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 2.0
Pineapple ExpressRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0