Movies
Ratings
613
The FabelmansRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.5
Million Dollar ArmRated ★ 2.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The SacrificeRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 2.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5